Co děláme?

 • 1
  POKRÝVAČSTVÍ - Nevíte si rady ohledně pokrývačské práce a volby střešní krytiny pro váš dům? Naše firma nabízí montáž a dodávku střešních krytin z kvalitních materiálů, kterou provedou vyškolení pracovníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti na pokrývačské práce.
 • 2
  TESAŘSTVÍ - Vždy vycházíme z přání zákazníka a Vámi dodané projektové dokumentace. U rekonstrukcí zajistíme dle požadavku opravu, výměnu krovu dle požadavku, ošetření krovu proti hnilobě, plísni a dřevokaznému hmyzu.
 • 3
  SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE - Provádíme sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízíme komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb.
 • 4
  DOPLŇKOVÁ VÝROBA - Vytváříme a montujeme zahradní domky, pergoly, přístřešky, garáže, psí boudy, zahradní domky na nářadí, přístřešky na auto.

O nás

Naše firma byla založena roku 2007. Zabýváme se výrobou a montáží dřevostaveb, krovů, altánů, pergol, přístřešků a dalších. Na našich stránkách naleznete ukázky realizací staveb, použité materiály.

Dále jsme schopni zajistit pomoc s projektovou dokumentací staveb a realizovat zastřešení objektů i s klempířskými pracemi.
Kontaktujte nás

Naše reference