POKRÝVAČSTVÍ

Naše firma nabízí montáž a dodávku střešních krytin z kvalitních materiálů, kterou provedou naši vyškolení pracovníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti na pokrývačské práce a montáž. Neváhejte nás kontaktovat zde.

TESAŘSTVÍ

Vždy vycházíme z přání zákazníka a Vámi dodané projektové dokumentace. U rekonstrukcí zajistíme dle požadavku opravu, výměnu krovu dle požadavku, ošetření krovu proti hnilobě, plísni a dřevokaznému hmyzu. Neváhejte nás kontaktovat zde.

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

Provádíme sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízíme komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nás kontaktovat zde.

DOPLŇKOVÁ VÝROBA

Vytváříme a montujeme zahradní domky, pergoly, přístřešky, garáže, psí boudy, zahradní domky na nářadí, přístřešky na auto. Pokud máte zájem o naše služby, nebo máte specifický požadavek, neváhejte se na nás obrátit. Můžete nás kontaktovat zde.

PRONÁJEM MONTÁŽNÍ PLOŠINY

Pokud máte zájem o pronájem montážní plošiny, neváhejte a kontaktujte nás.

Přívěsová pracovní plošina s pracovní výškou do 15m, boční dosah téměř 9m !! Provoz zajištěn vestavěnými akumulátory + nabíjení ze sítě 220V. Váha stroje 1900kg - přeprava za dodávkovými a nákladními vozy. Universální a jedinečný stroj za bezkonkurenční cenu

Kontaktujte nás

Fotografie a technická specifikace